Jappix - en to sk translation catalogue (525 entries)

en: %1s is not installed on your system, you should install %2s.
sk: %1s nie je nainštalovaný vo vašom systéme, nainštalujte %2s.

en: %1s may cause problems to the proxy, please increase %2s value up to %3s!
sk: %1s môže spôsobiť problémy s proxy, zvýšte hodnotu %2s na %3s!

en: %s days ago
sk: Pred %s dňami

en: %s is installed on your system.
sk: %s je nainštalovaný vo vašom systéme

en: A new Jappix version is available! Check what is new and launch the update!
sk: Dostupná nová verzia Jappix! Skontrolujte čo je nové a spustite update!

en: A short message?
sk: Krátka správa?

en: Aborted: buffer error!
sk: Prerušené: buffer error!

en: Aborted: could not extract the package!
sk: Prerušené: nedá sa rozbaliť balík!

en: Aborted: everything is not writable!
sk: Prerušené: everything is not writable!

en: Aborted: socket error!
sk: Prerušené: socket error!

en: Access statistics
sk: Štatistiky prístupu

en: Account
sk: Účet

en: Accounts
sk: Účty

en: Active for this session
sk: Aktívny pre toto sedenie

en: Activity
sk: Aktivita

en: Adapt
sk: Prispôsobiť

en: Add
sk: Pridať

en: Add a friend
sk: Pridať priateľa

en: Add a new user with this tool, or change a password (type an existing username). Please submit a strong password!
sk: Pridaj užívateľa alebo zmeň heslo (zadaj existujuce užívateľské meno). Zvoľte silné heslo!

en: Add an input
sk: Pridaj člena

en: Add this contact to your friends
sk: Pridaj tento kontakt medzi priateľov

en: Add this groupchat to your favorites
sk: Pridať tento skupinový rozhovor k obľúbeným

en: Address
sk: Adresa

en: Administration panel for this room
sk: Panel administrácie pre túto miestnosť

en: Administrator account
sk: Administračný účet

en: Administrator list
sk: Zoznam administrátorov

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced notice
sk: Pokročilé oznámenie

en: After you finished the setup, Jappix will generate the cache files. It might be slow, just wait until the application is displayed and do not press any button.
sk: Keď skončíte nastavovanie, Jappix vygeneruje cache súbory. Môže to chvíľu trvať, počkajte pokiaľ sa nezobrazí aplikácia a nestláčajte žiadne tlačidlo.

en: All
sk: Všetko

en: All tabs
sk: Všetky karty

en: All this Jappix node stored files can be managed with this tool: please select a sub-folder and start editing its content!
sk: Všetky súbory na tomto Jappix uzle môžete spravovať pomocou tohto nástroja: vyberte podzložku a môžete editovať jej obsah.

en: Allow
sk: Povoliť

en: Always active
sk: Vždy aktívny

en: Amorous
sk: Zamilovaný

en: An error occured while uploading your file: maybe it is too big (%s maximum) or forbidden!
sk: Stala sa chyba počas nahrávania vášho súboru: možno je príliš veľký ($s maximum) alebo zakázaný!

en: An open social network
sk: Otvorená sociálna sieť

en: Anonymous mode
sk: Anonymný mód

en: Application
sk: Aplikácia

en: Appointment
sk: Stretnutie

en: April
sk: Apríl

en: Artist
sk: Umelec

en: Ask for authorization
sk: Požiadaj o povolenie

en: Attach a file
sk: Pripojiť súbor

en: Authentications
sk: Autentifikácia

en: Authorization failed
sk: Overenie zlyhalo

en: Authorizations
sk: Autorizácia

en: Authorize
sk: Povoliť

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Automation
sk: Automatizácia

en: Available
sk: Prihlásený

en: Available actions
sk: Dostupné akcie

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Away
sk: Neprítomný

en: Background
sk: Pozadie

en: Backgrounds
sk: Pozadia

en: Basic statistics are processed by Jappix about some important things, you can find them below.
sk: Štatistiky aplikácie Jappix

en: Be careful of the information you write into your profile, because it could be accessed by everyone (even someone you don't want to).
sk: Buďte opatrní, informácie ktoré vyplníte v profile sú prístupné každému (aj niekomu, koho si neželáte).

en: Before you start using it, you will have to change some settings, search for friends and complete your profile.
sk: Skôr než ju začnete používať, mali by ste zmeniť niektoré nastavenia, vyhľadať priateľov a vyplniť svoj profil.

en: Biography
sk: Biografia

en: Block
sk: Blokovať

en: Both
sk: Obe

en: Bottom
sk: Dole

en: Browse
sk: Prehľadať

en: Busy
sk: Zaneprázdnený

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot send anything: you can only receive notices!
sk: Nemôžete nič odoslať: môžete iba príjmať správy!

en: Center
sk: Stred

en: Change favorites
sk: Zmeniť obľúbené

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Change style
sk: Zmeň štýl

en: Change the XMPP hosts that this Jappix node serve with this tool.
sk: Zmena nastavení XMPP hostiteľov pre tento Jappix uzol

en: Change your Jappix node background with this tool. You can either set a custom color or an uploaded image. Let your creativity flow!
sk: Zmeňte pozadie vášho JAppix uzla.môžte si zvoliť farbu alebo uložený obrázok.Let your creativity flow!

en: Change your Jappix node configuration with this tool.
sk: Zmena konfigurácie uzla Jappix

en: Changes saved!
sk: Zmeny uložené!

en: Channel
sk: Kanál

en: Channel of
sk: Kanál užívateľa

en: Chat
sk: Rozhovor

en: Check again
sk: Opakovať

en: Check all
sk: Označit všetko

en: Check for updates
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: Choose
sk: Zvoliť

en: Chores
sk: Fuška

en: City
sk: Mesto

en: Clean
sk: Vyčistiť

en: Clean current chat
sk: Vyčisti prebiehajúci rozhovor

en: Clean everything
sk: Vyčisti všetko

en: Click here to solve the error
sk: Kliknite sem pre riešenie problému

en: Click on the following link to get the chat log, and wait. Then click again to get the file.
sk: Klikni na nasledujúci link pre vytvorenie logu a počkaj. Potom klikni znova pre prevzatie súboru.

en: Click to disable
sk: Klikni pre vypnutie

en: Click to enable
sk: Klikni pre zapnutie

en: Client
sk: Klient

en: Clients
sk: Klienti

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close this tab
sk: Zavrieť túto kartu

en: Collaboration
sk: Spolupráca

en: Color
sk: Farba

en: Command
sk: Príkaz

en: Commands
sk: Príkazy

en: Comments
sk: Komentáre

en: Communicate with the entire world!
sk: Komunikujte s celým svetom!

en: Complete name
sk: Celé meno

en: Components
sk: Komponenty

en: Compression
sk: Kompresia

en: Confident
sk: Dôverčivý

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Connection
sk: Pripojenie

en: Contact
sk: Kontakt

en: Content
sk: Obsah

en: Continue
sk: Pokračuj

en: Country
sk: Krajina

en: Crazy
sk: Bláznivá

en: Credentials
sk: Overenie

en: Current
sk: Momentálne

en: Daily
sk: Denne

en: Date
sk: Dátum

en: Date of birth
sk: Dátum narodenia

en: Define a homepage notice for all your users, such as a warn, an important message or an advert with this tool.
sk: Nastavte upozornenie domovskej stránky pre všetkých užívateľov, napríklad varovanie, dôležitý oznam alebo reklamu.

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete account
sk: Zmazať účet

en: Deny
sk: Zamietnuť

en: Design
sk: Dizajn

en: Desktop
sk: Počítač

en: Destroy this MUC
sk: Znič toto MUC

en: Directories
sk: Adresáre

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Do you accept?
sk: Súhlasíte?

en: Do you want to see the friends %s suggests you?
sk: Chcete vidieť priateľov, ktorých vám %s navrhuje?

en: Don't hide offline friends
sk: Neskrývať odpojených priateľov

en: Download file!
sk: Stiahni súbor!

en: Downloading package...
sk: Preberanie balíku..

en: Drinking
sk: Pije

en: Due to a network issue, you were disconnected. What do you want to do now?
sk: Pre problémy so sieťou ste boli odhlásený, Čo chcete robiť?

en: Eating
sk: Jedenie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit options
sk: Upraviť možnosti

en: Empty
sk: Vymazanie

en: Empty channel
sk: Vymazať kanál

en: Enable notification sounds
sk: Povoliť zvuk upozornení

en: Encrypted
sk: Šifrovane

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: Enter new subject
sk: Vložte nový predmet

en: Enter the groupchat you want to join and the nick you want to have. You can also go back to the %s.
sk: Zadajte názov skupinového rozhovoru ku ktorému sa chcete pridať a prezývku akú chcete. Alebo sa môžete vrátiť na %s.

en: Error
sk: Chyba

en: Everybody
sk: Všetci

en: Everything
sk: Všetko

en: Excited
sk: Vzrušenie

en: Exercising
sk: Vzdelávanie

en: Extracting package...
sk: Rozbaľovanie balíku...

en: February
sk: Február

en: Fetching the social channel...
sk: Preberanie kanálu...

en: File
sk: Súbor

en: Finish
sk: Dokončiť

en: First name
sk: Meno

en: Force HTTPS
sk: Vynútiť HTTPS

en: Friday
sk: Piatok

en: Friends
sk: Priatelia

en: From
sk: Od

en: Gateway
sk: Brána

en: Gateways
sk: Brány

en: General
sk: Všeobecné

en: Generate file!
sk: Vygeneruj súbor!

en: Geolocation
sk: Geolokácia

en: Getting the name...
sk: Získavam meno...

en: Great work! Now, you can share Jappix with your friends!
sk: Výborne! Teraz môžte zdielať Jappix s priateľmi!

en: Grooming
sk: Starostlivosť

en: Group
sk: Skupina

en: Groupchat
sk: Skupinový rozhovor

en: Groupchat host
sk: Hostiteľ Skupinových rozhovorov (Groupchat host)

en: Groups
sk: Skupiny

en: HTTPS storage
sk: HTTPS úložisko

en: Happy
sk: Šťastný

en: Here it is! A new beautiful profile image!
sk: Tu je! Nová krásna profilová fotka!

en: Here we go!
sk: Poďme na to!

en: Hi there!
sk: Ahoj!

en: Hi, I am %s, I would like to add you as my friend.
sk: Ahoj, Ja som %s, chcem si ťa pridať ako priateľa

en: Hierarchy
sk: Hierarchia

en: High
sk: Vysoká

en: Horizontal
sk: Horizontálne

en: Hot
sk: Nažhavený

en: How are you?
sk: Ako sa máš?

en: Identity
sk: Identita

en: If the current language does not match yours (%1s), you can make Jappix speak %2s it will be saved.
sk: Pokiaľ sa tento jazyk nezhoduje s vašim (%1s), môžete nechať Jappix hovoriť %2s.Voľba bude uložená.

en: If you want to get some help about the Jappix installation and configuration, you can use our whole documentation, available at:
sk: Pokiaľ potrebujete pomoc ohľadom inštalácie a konfigurácie Jappix, môžete použiť dokumentáciu, dostupnú na:

en: If you want to remove some backgrounds, use the browser below.
sk: Ak chcete odobrať neaké pozadia, použite nasledujúci prehliadač

en: Important notice
sk: Dôležitý oznam

en: Inactive
sk: Neaktívny

en: Inactive since: %s
sk: Neaktívny od: %s

en: Installation
sk: Inštalácia

en: Internal server error, try later
sk: Internal server error, skúste neskôr

en: It allows you to get in touch with the millions of users who currently use the XMPP network like you do with Jappix. Join the community and stay free!
sk: Umožní vám byť v kontakte s miliónmi užívateľov, ktorí práve využívajú XMPP sieť ako vy s Jappix. Pridajte sa ku komunite a zostaňte voľný!

en: It is strongly recommended to upload a profile image (%s maximum), like a picture of yourself, because that makes you easily recognizable by your friends.
sk: Odporúčame nahrať profilovku (%s maximum), napríklad vašu fotku, aby vás priatelia ľahšie rozpoznali.

en: It's time to build your own social cloud: just go to the next step!
sk: Nastal čas vybudovať vašu vlastnú socialnu sieť: stačí prejsť do daľšieho kroku!

en: Item
sk: Položka

en: January
sk: Január

en: Jappix has been interrupted by a network issue, a bug or bad login (check that you entered the right credentials), sorry for the inconvenience.
sk: Jappix bol prerušený problémom so sieťou, chybou alebo nesprávnym prihlásením (skontrolujte či sú zadané údaje správne). Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

en: Jappix has been updated: you are now running the latest version. Have fun!
sk: Jappix bol aktualizovaný: práve používate najnovšiu verziu. Bavte sa!

en: Jappix installation
sk: Jappix inštalácia

en: Jappix is an open-source project from PostPro, a non-profit organization which provides us a great help.
sk: Jappix je open-source projekt od PostPro, neziskovej organizácie ktorá nám poskytuje veľkú podporu.

en: Jappix is fully customisable: you can change its design right here.
sk: Jappix je plne prispôsobiteľný: jeho dizajn môžete zmeniť práve tu.

en: Jappix is now up to date!
sk: Jappix je aktualizovaný!

en: Jappix manager
sk: Jappix správca

en: Jappix must be able to write in this folder to create its sub-directories. If not, you must set the rights to %1s or change the folder owner to %2s (depending of your configuration).
sk: Jappix musí mať právo zapisovať v tejto zložke pre vytvorenie svojich podzložiek. Ak nie, musíte nastaviť oprávnenia na %1s alebo zmeniť vlastníka zložky na %2s (závisí od vašej konfigurácie))

en: Jappix needs that you specify some values to work. Please correct the following inputs (or keep the default values, which are sufficient for most people).
sk: Jappix vyžaduje nastavenie niekoľkých hodnôt. Prosím, upravte nasledujúce hodnoty (alebo ponechajte predvolené, ktoré vyhovujú väčšine užívatelov). )

en: Jappix offers you the possibility to manage your configuration, install new plugins or search for updates. That's why you must create an administrator account to access the manager.
sk: Jappix vám ponúka možnosť spravovať vaše konfiguráciu, inštalovať nové pluginy alebo vyhľadať aktualizácie. Preto si musíte vytvoriť administračný účet pre prístup k Správcovi.

en: Jappix stores persistent data (such as shared files, chat logs, your own music and its configuration) into a single secured storage folder.
sk: Jappix ukladá natrvalo dáta (ako sú zdieľané súbory,vaša vlastná hudba a svoju konfiguráciu) do jedinej zabezpečenej zložky

en: JavaScript is missing in your web browser, so that you will not be able to launch Jappix! Please fix this.
sk: Vo vašom prehliadači chýba JavaScript, takže nebude možné spustiť Jappix! Prosím napravte to.

en: Join
sk: Pridať sa

en: Join a chat
sk: Začať rozhovor

en: July
sk: Júl

en: June
sk: Jún

en: Keep your Jappix node fresh and fast, clean the storage folders regularly!
sk: Udržujte váš Jappix uzol čerstvý a rýchly, čistite pravidelne odkladací priestor!

en: Last %s version is better!
sk: Posledná %s verzia je lepšia!

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last seen: %s
sk: Naposledy videný: %s

en: Left
sk: Vľavo

en: Let's have a look at the installation steps:
sk: Poďme sa pozrieť na inštalačné kroky:

en: List
sk: Zoznam

en: List name
sk: Meno zoznamu

en: Loading
sk: Načítava

en: Local time
sk: Lokálny čas

en: Lock the host
sk: Uzamknúť host

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Login to your existing XMPP account or create a new one for free!
sk: Prihlás sa do svojho existujúceho XMPP účtu alebo vytvor nový zadarmo!

en: Login to your existing XMPP account. You can also use the %s to join a groupchat.
sk: Prihlás sa do svojho existujúceho XMPP účtu. Taktiež možeš použiť %s pre pripojenie ku skupinovému rozhovoru

en: Logs
sk: Logy

en: Low
sk: Nízka

en: MUC administration
sk: MUC administrácia

en: Main configuration
sk: Hlavná konfigurácia

en: Main host
sk: Hlavný hostiteľ (Main host)

en: Manage
sk: Spravovať

en: Manage backgrounds
sk: Spravovať pozadia

en: Manage favorite rooms
sk: Spravovať obľúbené skupinové rozhovory

en: Manage your favorite groupchats
sk: Spravovať vaše obľúbené skupinové rozhovory

en: Manager
sk: Správca

en: Manager access
sk: Administrácia

en: March
sk: Marec

en: Maximum notices
sk: Maximum upozornení

en: May
sk: Máj

en: Maybe you don't know what a BOSH server is? In fact, this is a relay between a Jappix client and a XMPP server, which is necessary because of technical limitations.
sk: BOSH server je v podstate spojenie medzi Jappix klientom a XMPP serverom, ktoré je nevyhnutné z dôvodu technických obmedzení

en: Media viewer
sk: Prehliadač médii

en: Medium
sk: Stredná

en: Member list
sk: Zoznam členov

en: Message archives
sk: Archív správ

en: Message archiving
sk: Archivácia správ

en: Messages
sk: Správy

en: Mobile
sk: Mobil

en: Moderators
sk: Moderátori

en: Monday
sk: Pondelok

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Mood
sk: Nálada

en: More notices...
sk: Ďaľšie upozornenia...

en: More stuff
sk: Ďalšie možnosti

en: Music
sk: Hudba

en: Name
sk: Meno

en: New
sk: Nová

en: New (2 times)
sk: Nové (2 krát)

en: News
sk: Novinky

en: Next
sk: Ďalej

en: Nickname
sk: Prezývka

en: No
sk: Nie

en: No notifications.
sk: Žiadne upozornenia

en: No result!
sk: Žiadne výsledky!

en: No room found on this server.
sk: Žiadna miestnosť sa nenašla na tomto serveri

en: None
sk: Nič

en: Not available
sk: Neprihlásený

en: Not everything is private on XMPP; this is one of those things, your public profile (vCard).
sk: Nie všetko je súkromné v XMPP; toto je jedna z týchto vecí, váš verejný profil (vCard)

en: Note that if you don't specify a value which is compulsory, it will be automatically completed with the default one.
sk: Ak nenastavíte povinné údaje, budú nastavené na predvolené hodnoty

en: Nothing found for: %s
sk: Žiaden výsledok pre: %s

en: Notice
sk: Upozornenie

en: October
sk: Október

en: Offline friends
sk: Odpojení priatelia

en: Old
sk: Staré

en: Only show connected friends
sk: Zobraziť iba pripojených priateľov

en: Oops, you could not be recognized as a valid administrator. Check your credentials!
sk: Ups, neboli ste rozpoznaný ako administrátor. Skontrolujte prihlasovacie údaje!

en: Oops, you missed something or the two passwords do not match!
sk: Ups, niečo ste prehliadli alebo heslá nesúhlasia!

en: Open XMPP links with Jappix
sk: Otvoriť XMPP odkazy pomocou Jappix

en: Options
sk: Možnosti

en: Order
sk: Poradie

en: Other statistics
sk: Ostatné štatistiky

en: Others
sk: Iné

en: Outcast list
sk: Zoznam neželaných

en: Owner list
sk: Zoznam vlastníkov

en: PHP maximum upload size is not sufficient (%1s), you should define it to %2s in %3s.
sk: PHP maximum upload size nie je dostatočná (%1s), mali by ste ju nastaviť na%2s v %3s.

en: PHP maximum upload size is sufficient (%s).
sk: PHP maximum upload size je dostatočná (%s)

en: Participants
sk: Členovia

en: Password
sk: Heslo

en: Persistent
sk: Natrvalo

en: Personal
sk: Osobné

en: Phone
sk: Telefón

en: Playful
sk: Hravá

en: Please check your inputs: something is missing!
sk: Skontrolujte údaje, niečo chýba!

en: Please enable JavaScript
sk: Povoľte JavaScript prosím

en: Please enter the group chat address to join.
sk: Prosím, vyplňte adresu skupinového rozhovoru ku ktorému sa chcete pripojiť

en: Please enter your nickname to join %s.
sk: Prosím, vyplňte prezývku pre pripojenie do %s.

en: Please select a friend to view the chat history.
sk: Vyberte priateľa pre zobrazenie histórie rozhovoru.

en: Please use the form below to login to the administration panel.
sk: Použite nasledujúci formulár pre prihlásenie do Administračnej sekcie.

en: Please wait while your avatar is uploaded...
sk: Prosím počkajte pokiaľ sa nahrá váš avatar..

en: Please wait...
sk: Čakajte prosím...

en: Postal code
sk: PSČ

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Priority
sk: Priorita

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Profile
sk: Profil

en: Profile image
sk: Profilová fotka

en: Prohibit
sk: Zakázať

en: Project
sk: Projekt

en: Proxies
sk: Proxy servery

en: Publication/Subscription
sk: Publikovanie/Odoberanie

en: Purge cache
sk: Zbaviť sa cache

en: Purge logs
sk: Zbaviť sa logov

en: Purge updates
sk: Zbaviť sa aktualizácii

en: Received
sk: Prijaté

en: Reconnect
sk: Znovu pripojiť

en: Regenerating storage folder tree...
sk: Regenerovanie storage folder tree...

en: Register
sk: Registrácia

en: Register a new XMPP account to join your friends on your own social cloud. That's simple!
sk: Zaregistruj nový XMPP účet a spoj sa s priateľmi vo svojej vlastnej socialnej sieti. Je to ednoduché!

en: Registration allowed
sk: Registrácia povolená

en: Registration failed, please choose a different username
sk: Registrácia zlyhala, zvoľte prosím iné užívateľské meno

en: Relaxing
sk: Relax

en: Remember me
sk: Zapamätaj si ma

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove this notice
sk: Odstrániť toto upozornenie

en: Remove users with this tool. Note that you cannot remove an user if he is the only one remaining.
sk: Odstráň užívateľa, Pamätajte že nemôžete odstrániť užívateľa ak je posledný.

en: Removing current Jappix system files...
sk: Odstraňovanie súčastných systémových súborov Jappixu..

en: Rename
sk: Premenovať

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Repeat this notice
sk: Zopakovať toto upozornenie

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Requesting this service...
sk: Požaduje túto službu..

en: Required
sk: Povinné

en: Resource
sk: Zdroj

en: Right
sk: Vpravo

en: Room
sk: Miestnosť

en: Rooms
sk: Miestnosti

en: Sad
sk: Smutný

en: Saturday
sk: Sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save chat
sk: Uložiť rozhovor

en: Search
sk: Hľadať

en: Search a friend
sk: Vyhľadať priateľa

en: Search a room
sk: Prehľadať miestnosť

en: Search a room on
sk: Hľadať miestnosť na

en: See his/her position on the globe
sk: Zobraz jeho/jej pozíciu na zemeguli

en: See my status
sk: Zobraziť môj status

en: Select a background to use and change the display options.
sk: Vyberte pozadie ktoré bude použité a meňte nastavenia zobrazenia

en: Select a favorite
sk: Vyber obľúbené

en: Send
sk: Odoslať

en: Send his/her status
sk: Odoslať jeho-jej status

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Send messages
sk: Poslať správu

en: Server to query
sk: Server na prehľadanie

en: Service
sk: Služba

en: Service description
sk: Popis služby

en: Service discovery
sk: Vyhľadávanie služieb

en: Service name
sk: Meno služby

en: Service offline or broken
sk: Služba je vypnutá alebo nefunkčná

en: Service unavailable
sk: Služba je nedostupná

en: Services installation
sk: Inštalácia služieb

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Share Jappix on %s
sk: Zdieľať Jappix na %s

en: Share statistics
sk: Štatistiky zdieľania

en: Share this link with your friends:
sk: Zdieľaj tento odkaz s priateľmi:

en: Share your position on the globe
sk: Zdieľať svoju polohu na zemeguli

en: Shocked
sk: Šokovaný

en: Show all friends
sk: Zobraziť všetkých priateľov

en: Show user profile
sk: Ukáž používateľov profil

en: Simple notice
sk: Jednoduché upozornenie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Smiley insertion
sk: Smajlíci

en: Sorry, but the entity didn't return any result!
sk: Ospravedňujeme sa, ale výraz nevrátil žiaden výsledok

en: Sounds
sk: Zvuky

en: Statistics
sk: Štatistika

en: Stay tuned in what your users store on your server and remove undesired content with this tool.
sk: Zostaňte v obraze o tom čo vaši užívatelia ukladajú na váš server a odstráňte neželaný obsah pomocou tohto nástroja

en: Storage
sk: Úložisko

en: Storage configuration
sk: Nastavenie úložiska

en: Store a history of your chats
sk: Ukladať históriu vašich rozhovorov

en: Street
sk: Ulica

en: Subject
sk: Predmet

en: Submit
sk: Povoliť

en: Subscribe
sk: Odoberať

en: Subscription
sk: Odoberanie

en: Suggested friends
sk: Navrhovaní priatelia

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: System
sk: Systém

en: Talkative
sk: Zhovorčivý

en: Talking
sk: Rozhovor

en: Text in bold
sk: Tučné

en: Text in italic
sk: Italic

en: Thanks for using Jappix!
sk: Ďakujeme za používanie Jappix-u!

en: The chosen users have been removed.
sk: Vybraný užívateľ bol odstránený.

en: The element list on this server could not be obtained!
sk: Zoznam komponentov na tomto serveri nie je možné získať!

en: The file you want to upload must be smaller than %s.
sk: Súbor, ktorý chcete nahrať musí byť menší ako %s.

en: The folder is empty.
sk: Zložka je prázdna

en: The folder is not writable, set the right permissions to the %s directory.
sk: V zložke sa nedá zapisovať, nastavte práva pre zložku %s.

en: The folder is writable, you can continue!
sk: Do zložky je možné zapisovať, môžete pokračovať!

en: The groupchat has been removed, now someone else will be able to recreate it.
sk: Skupinový rozhovor bol odstránený, teraz ho bude môcť vytvoriť niekto iný.

en: The image could not be received, would you mind retry?
sk: Obrázok nebol prijatý, prajete si zopakovať?

en: The image file is not supported or has a bad size.
sk: Súbor s obrázkom nie je podporovaný alebo má nesprávnu veľkosť

en: The music could not be received, please retry!
sk: Hudbu sa nepodarilo prevziať, prosím skúste znova!

en: The room you joined seems not to exist. You should create it!
sk: Zdá sa, že miestnosť do ktorej ste vstúpili neexistuje, Vytvárate ju!

en: The selected elements have been removed.
sk: Vybrané položky budú odstránené.

en: The storage folder you wanted to clean is now empty!
sk: Odkladací priestor, ktorý ste chceli vyčistiť je teraz prázdny!

en: The update has failed! Please try again later.
sk: Aktualizácia zlyhala! Skúste to neskôr prosím.

en: The user has been added!
sk: Užívateľ bol pridaný

en: The user that you want to reach is not present in the room.
sk: Užívateľ, ktorého chcete zastihnúť sa v tejto miestnosti nenachádza

en: This chat is empty!
sk: Tento rozhovor je prázdny

en: This is a restricted area: only the authorized users can manage this Jappix node.
sk: Iba autorizovaní užívatelia môžu spravovať tento Jappix uzol.

en: This is not a valid image, please use PNG, GIF or JPG!
sk: Toto nie je platný obrázok, použite PNG,GIF alebo JPG

en: This is not a valid music file, please encode in Ogg Vorbis, MP3 or WAV!
sk: Toto nie je platný hudobný súbor. konvertujte ho na Ogg Vorbis, MP3 alebo WAV!

en: This is the static content server for %1s, “%2s”.
sk: Toto je statický obsah serveru pre %1s, “%2s”.

en: This notice only needs simple text to be displayed, but no code is allowed!
sk: Toto oznámenie vyžaduje iba jednoduchý text, a žiaden kód nie je povolený

en: This page helps you specify the default hosts Jappix will connect to. You can leave it as it is and continue if you want to use the official service hosts.
sk: Táto stránka vám pomôže nastaviť predvoleného Hostiteľa. Použite predvolené ak chcete využívať oficialnu službu Hostiteľa

en: This room (%s) is protected with a password.
sk: Táto miestnosť (%s) je chránená heslom.

en: This tool has been disabled, you cannot use it!
sk: Táto možnosť bola zakázaná, nemôžete ju použiť!

en: This tool will help you fastly install Jappix, the first full-featured XMPP-based social platform, on your server. You don't even need any technical knowledge.
sk: Tento nástroj vám pomôže rýchlo nainštalovať Jappix, prvú plnohodnotnú sociálnu platformu založenú na XMPP, na váš server. Nebudete dokonca potrebovať žiadne technické znalosti.( takmer :) ))

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Title
sk: Titul

en: To
sk: Komu

en: To improve security, sessions are limited in time and when your browser will be closed, you will be logged out.
sk: Pre zvýšenie bezpečnosti je prihlásenie časovo obmedzené a po zatvorení prehliadača budete odhlásený.

en: To perform this, you must be able to access your server's shell and be logged in as root. Remember this is facultative, Jappix will work without these modules, but some of its features will be unavailable.
sk: Pre vykonanie musíte mať prístup k terminálu serveru a byť prihlásený ako root. Jappix bude pracovať aj bez týchto modulov ale niektoré z funkcii budú nedostupné

en: Top
sk: Hore

en: Total
sk: Celkom

en: Traveling
sk: Cestovanie

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Type the hexadecimal color value you want to use as a background.
sk: Zadajte hexadecimálnu farbu pre vaše pozadie

en: Unattach the file
sk: Odpojiť súbor

en: Unavailable
sk: Nie je k dispozícii

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: Uncheck all
sk: Odznačit všetko

en: Unclassified
sk: Nezaradené

en: Underlined text
sk: Podčiarknuté

en: Unencrypted
sk: Nešifrované

en: Unknown country
sk: Neznáma krajina

en: Unknown name
sk: Neznáme meno

en: Update in progress
sk: Prebieha aktualizácia

en: Update your Jappix node with this tool, or check if a new one is available. Informations about the latest version are also displayed (in english).
sk: Aktualizuj Jappix uzol alebo skontroluj či je dostupná nová verzia. Zobrazia sa informácie o poslednej verzii (v angličtine)

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload your music (Ogg Vorbis, MP3 or WAV) to be able to listen to it in Jappix!
sk: Nahrajte svoju hudbu (Ogg Vorbis, MP3 alebo WAV) a môžte ju počúvať v Jappixe!

en: Use a proxy
sk: Použiť proxy

en: Use default background
sk: Použit predvolené pozadie

en: Use this tool to find your friends on the server you are using right now, or add them later.
sk: Použite tento nástroj na vyhľadanie vašich priateľov na serveri, ktorý používate, alebo ich pridajte neskôr.

en: Use your own color
sk: Použiť vlastnú farbu

en: Use your own image
sk: Použiť vlastný obrázok

en: User
sk: Užívateľ

en: User currently active
sk: Užívateľ je aktívny

en: User profile
sk: Užívateľov profil

en: Users
sk: Užívatelia

en: Using Jappix, an open social platform. I am %s!
sk: Používam Jappix, otvorenú socialnu platformu. Ja som %s!

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: View chat history
sk: Ukáž históriu rozhovoru

en: View profile
sk: Zobraziť profil

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Visits
sk: Návštevnosť

en: Website
sk: Webstránka

en: Wednesday
sk: Streda

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome on %1s, “%2s”.
sk: Vitajte na %1s, “%2s”.

en: Welcome on Jappix, your own social cloud!
sk: Vitajte na Jappix, vašej vlastnej sociálnej sieti!

en: Welcome to the Jappix installation!
sk: Vitajte v Jappix inštalácii

en: Welcome!
sk: Vitajte!

en: What a pity! You have no profile image defined in your identity card!
sk: Aká škoda! Nemáte nastavenú profilovú fotku vo vašej vizitke!

en: What are you doing?
sk: Čo robíš?

en: What's new?
sk: Čo je nové?

en: What's up with you?
sk: Čo je s vami?

en: When Jappix will be installed, just click on the manager link on the home page to access it.
sk: Po nainštalovaní Jappix, stačí kliknúť na odkaz Správca na domovskej stránke pre prístup.

en: Where are you?
sk: Kde ste?

en: Working
sk: Práca

en: XMPP links
sk: XMPP odkaz

en: Yearly
sk: Ročne

en: Yes
sk: Áno

en: Yes, let's do it!
sk: Áno, do toho!

en: Yesterday
sk: Včera

en: You
sk: Ty

en: You administrate this room
sk: Spravujete túto miestnosť

en: You are synchronized with your network.
sk: Ste synchronizovaný s vašou sieťou

en: You are using a development version of Jappix. Update it through our repository by executing: %s.
sk: Práve používate vývojovú verziu. Aktualizujte ju prostredníctvom nášho repozitáru spustením: %s.

en: You can add a new background to the list with this tool. Please send a valid image.
sk: Pridajte nové pozadie to zoznamu. Pošlite platný obrázok

en: You can customize your notice with embedded HTML, CSS and JavaScript, but you need to code the style.
sk: Vaše upozornenie môžete upraviť pomocou embedded HTML, CSS a JavaScriptom, ale musíte nakódovať stýl.

en: You can define more than one administrator for this Jappix node. You can also change a password with this tool.
sk: Na tomto Jappix uzli môžte definovať viac ako jedného administrátora. Taktiež môžte zmeniť heslo.

en: You can install some extra softwares on your server, to extend your Jappix features. Some others might be modified, because of security restrictions which are set by default.
sk: Môžete nainštalovať doplnky pre rozšírenie funkcionality Jappix. Niektoré môžete dodatočne upraviť, najmä z dôvodu bezpečnostných obmedzení, ktoré sú nastavené ako predvolené.

en: You have been logged out of your XMPP account, have a nice day!
sk: Boli ste odhlásený z vášho XMPP účtu, prajem pekný deň!

en: You have been logged out. Goodbye!
sk: Boli ste odhlásený, Dovidenia!

en: You have been registered, here is your XMPP address:
sk: Boli ste zaregistrovaný, tu je vaša XMPP adresa:

en: You must select elements to remove!
sk: Musíte vybrať položky na odstránenie!

en: You must select one or more users to be removed!
sk: Musíte vybrať jedného alebo viacerých užívateľov pre odstránenie!

en: Your XMPP account has been removed, bye!
sk: Váš XMPP účet bol zmazaný, dovidenia!

en: Your browser is out of date!
sk: Váš prehliadač je zastaralý

en: Your channel
sk: Váš kanál

en: Your design preferences have been saved!
sk: Vaše nastavenie dizajnu bolo uložené

en: Your form has been sent.
sk: Váš formulár bol odoslaný

en: Your friend closed the chat.
sk: Váš priateľ zavrel rozhovor

en: Your friend is doing something else.
sk: Váš priateľ robí niečo iné.

en: Your friend is paying attention to the conversation.
sk: Váš priateľ sleduje konverzáciu

en: Your friend is writing a message...
sk: Váš priateľ píše...

en: Your friend seems not to have received your message(s)!
sk: Zdá sa že váš priateľ nedostal nedostal vašu správu(y)!

en: Your friend stopped writing a message.
sk: Váš priateľ prestal písať.

en: Your groupchats
sk: Vaše skupinové rozhovory

en: Your image was added to the list!
sk: Váš obrázok bol pridaný do zoznamu!

en: Your inbox
sk: Vaše prijaté správy

en: Your inbox is empty.
sk: Vaša schránka prijatých správ je prázdna

en: Your music has been added!
sk: Vaša hudba bola pridaná!

en: Your password has been changed, now you can connect to your account with your new login data.
sk: Vaše heslo bolo zmenené, teraz sa môžete prihlásiť k vášmu účtu s novými prihlasovacími údajmi.

en: Your profile
sk: Váš profil

en: Your storage folders are not writable, please apply the good rights!
sk: Vaša zložka na ukladanie nemá povolený zápis, upravte oprávnenia

en: Your version is out to date. Update it now to %s by clicking here!
sk: Vaša verzia je neaktuálna. Aktualizujte ju na %s kliknutím sem!

en: Your version seems to be up to date, but you can check updates manually by clicking here.
sk: Vaša verzia sa zdá byť aktuálna, ale môžete skontrolovať aktualizácie kliknutím sem.

en: anonymous mode
sk: anonymný mód

en: changed the subject to:
sk: zmenil predmet na

en: has been banned
sk: bol zabanovaný

en: has been kicked
sk: bol vykopnutý

en: is now
sk: je teraz

en: joined the chat room
sk: vstúpil do miestnosti

en: left the chat room
sk: opustil miestnosť

en: login page
sk: prihlásenie

en: no reason
sk: neudaný dôvod

en: no status
sk: bez statusu

en: no subject defined for this room.
sk: Nebol nastavený predmet pre túto miestnosť

en: unknown
sk: neznáme

en: would like to add you as a friend.
sk: si vás chce pridať ako priateľa

en: would like to get authorization.
sk: žiada o povolenie.

en: would like you to join this chatroom:
sk: chce aby ste vstúpili do miestnosti:
